Jak jesteś w tygodniu sama z dziećmi to kg mięsa masz na 3 razy. Czyli tak na dobra sprawę za 70 zł masz mięso na cały miesiac, bez jakiegoś oszczędzania. Udostępnij ten post
Linki do stron:Microsoft: https://account.microsoft.com/account?lang=pl-plXbox Game Pass: https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/pc-gamesLista gier: https
13K views, 16 likes, 4 loves, 301 comments, 152 shares, Facebook Watch Videos from Skarpetky-Stopki: ☀️2 pary stopki za 5zl☀️鸞 Nagroda za udostepnienia 6par stopek拾拾
cash. Jak przeżyć za sto pięćdziesiąt złotych Co zrobić, kiedy z dnia na dzień traci się pracę, albo wypłatę zajmuje komornik? Trzeba ciąć koszty. Ostatnią rzeczą, na której jednak można oszczędzać są codzienne posiłki. Autorka poradnika udowadnia, że można przeżyć za 5 zł rewolucyjna w treści pozycja zawiera dania z przepisami i składnikami posiłków na 31 dni, wraz ze zdjęciami potraw i paragonów, by stwierdzić autentyczność tego eksperymentu. Przedsięwzięcie to przypomina kulinarną szkołę przetrwania, a przygotowanie podobne było do aprowizacyjnych zabiegów wojskowych kwatermistrzów przed wyruszeniem na są przygotowania autorki do „postnego” miesiąca: suszenie kwiatów, sadzenie warzyw, ziół, czy pokrzywy zapewniającej odpowiednie dawki kwasu foliowego, żelaza, krzemu, wapnia oraz takich witamin jak C, A, K, E, B2. Bez wyrzeczeń się nie obeszło, ale na tym przecież polega sztuka przetrwania w ekstremalnych pełen jest odkrywczych sposobów na nieoczywiste potrawy. Język wydania: polski ISBN: 978-83-8119-861-5 Liczba stron: 106 Sposób dostarczenia produktu elektronicznego Produkty elektroniczne takie jak Ebooki czy Audiobooki są udostępniane online po uprzednim opłaceniu (PayU, BLIK) na stronie Twoje konto > Biblioteka. Pliki można pobrać zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu minut po uzyskaniu poprawnej autoryzacji płatności, choć w przypadku niektórych publikacji elektronicznych czas oczekiwania może być nieco dłuższy. Sprzedaż terytorialna towarów elektronicznych jest regulowana wyłącznie ograniczeniami terytorialnymi licencji konkretnych produktów. Ważne informacje techniczne Minimalne wymagania sprzętowe: procesor: architektura x86 1GHz lub odpowiedniki w pozostałych architekturach Pamięć operacyjna: 512MB Monitor i karta graficzna: zgodny ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit Dysk twardy: dowolny obsługujący system operacyjny z minimalnie 100MB wolnego miejsca Mysz lub inny manipulator + klawiatura Karta sieciowa/modem: umożliwiająca dostęp do sieci Internet z prędkością 512kb/s Minimalne wymagania oprogramowania: System Operacyjny: System MS Windows 95 i wyżej, Linux z MacOS 9 lub wyżej, najnowsze systemy mobilne: Android, iPhone, SymbianOS, Windows Mobile Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 7 lub wyżej, Opera 9 i wyżej, FireFox 2 i wyżej, Chrome i wyżej, Safari 5 Przeglądarka z obsługą ciasteczek i włączoną obsługą JavaScript Zalecany plugin Flash Player w wersji lub wyżej. Informacja o formatach plików: PDF - format polecany do czytania na laptopach oraz komputerach stacjonarnych. EPUB - format pliku, który umożliwia czytanie książek elektronicznych na urządzeniach z mniejszymi ekranami (np. e-czytnik lub smartfon), dając możliwość dopasowania tekstu do wielkości urządzenia i preferencji użytkownika. MOBI - format zapisu firmy Mobipocket, który można pobrać na dowolne urządzenie elektroniczne ( Kindle) z zainstalowanym programem (np. MobiPocket Reader) pozwalającym czytać pliki MOBI. Audiobooki w formacie MP3 - format pliku, przeznaczony do odsłuchu nagrań audio. Rodzaje zabezpieczeń plików: Watermark - (znak wodny) to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem. Brak zabezpieczenia - część oferowanych w naszym sklepie plików nie posiada zabezpieczeń. Zazwyczaj tego typu pliki można pobierać ograniczoną ilość razy, określaną przez dostawcę publikacji elektronicznych. W przypadku zbyt dużej ilości pobrań plików na stronie WWW pojawia się stosowny komunikat. Więcej informacji o publikacjach elektronicznych
badcopingmechanisms 17 grudnia 2018, 22:35 Usunięty. Edytowany przez badcopingmechanisms 28 września 2019, 18:34 Dołączył: 2015-07-21 Miasto: Warszawa Liczba postów: 16335 18 grudnia 2018, 07:53 idź popracuj jako hostessa albo porozdawaj ulotki juljaa Dołączył: 2014-10-12 Miasto: piaseczno Liczba postów: 1703 18 grudnia 2018, 09:10 isc do pracy jako kelnerka, tam prawie zawsze mozna cos jest, druga wersja znalezc prace typu hostessa lub cokolwiek gdzie wyplacaja pieniadze od razu po akcjii,, teraz przed swietami jest duzo takich ofert. mojmoja Dołączył: 2018-01-14 Miasto: Zakopane Liczba postów: 218 18 grudnia 2018, 09:27 idz do jakiejkolwiek pracy (inwentaryzacja, zmywak, cokolwiek), tak gdzie dają kasę od razu po zleceniu. 2 stówy od razu wlecą xKammyx Dołączył: 2017-05-02 Miasto: Xxx Liczba postów: 1066 18 grudnia 2018, 09:35 Widac zes len. Normalna osoba wiedzac ze kasa sie konczy to by znalazla prace na 2-3 dni. A ty oczekujesz ze kasa z nieba Ci spadnie. Wstydz sie. W tym okresie jest pelno pracddo lonca miesiaca. Dołączył: 2010-09-27 Miasto: Brussel Liczba postów: 13067 18 grudnia 2018, 09:35 jajka makaron zrob zupe rosol potem z tego pomidorowke. Pamietam moje poczatki za granica ze trzeba bylo czasem i sucha bulke zapic kawa :-) Dołączył: 2008-11-20 Miasto: Wrocław Liczba postów: 6529 18 grudnia 2018, 09:42 ziemniaki, buraki, gotowany ryz z jajkiem,marchewki Ptaky 18 grudnia 2018, 10:01 w pierwszej chwili chciałam nawet zaproponować pomoc, bo wiele razy brakło mi na jedzenie i wiem jak to jest zapychać się ziemniakam, ale teraz myślę, że to dziwne.. przeciez na milion sposobów można ogarnąć kase w klika dni..a przebiedować maks 2. za ulotki często wypłacali mi dniówki, kilkodniówki. można pożyczyć, jak nie masz od kogo to w takiej sytuacji skusiłabym się na chwilówke plus biegła do byle jakiej pracy. teraz jest sporo różnych akcji promocyjnych, więc jako hostessa można dorwać coś z dnia na dzień. nie rozumiem w czym tkwi problemdokładnie, ruszyć mózgiem i tyłkiem się nie chce, lepiej klepać w klawiaturę Annne17 18 grudnia 2018, 11:16 Nie oceniajcie zbyt surowo nie znając sytuacji. Myślę, że dziewczynie posypało się życie i jest załamana, a to nie pomaga w przedsiębiorczości i zaradności. Potrzebna Ci przyjaciółka, która wysłucha i powie dobre słowo, coś podpowie i pomoże załatwić. Rozglądnij się wśród osób na roku - dobrze by to była osoba miejscowa, bo będziesz miała szansę, by pomogła Ci rozglądnąć się po mieście. Nie wiem jak długo studiujesz, ale nawet od października mogłaś trochę poobserwować ludzi - kto ma dużo do powiedzenia o innych i lubi krytykować, a kto jest spokojny i chętny do pomocy. Możesz podejść i poprosić by Ci pomogła bo mało znasz miasto. Nie musisz mówić wszystkiego - po prost wyznaj, że zostajesz w akademiku na święta i masz bardzo trudną sytuację finansową. Jeśli zaprosi Cię na jakiś dzień do domu nie odmawiaj - ludzie chętnie pomagają a Ty będziesz mogła na chwilę zapomnieć o kłopotach i spędzić kilka godzin w rodzinnym gronie. Kiedyś będziesz mogła to oddać innej osobie w potrzebie - tak to działa :). sadcat 18 grudnia 2018, 12:57 moze idz do parafialnego oddziału caritas (jesli jestes parafianka)? Dostaniesz tam zawsze chleb, obiad, jakies maki, makarony itp. Dołączył: 2018-08-07 Miasto: poznań Liczba postów: 584 18 grudnia 2018, 13:18 Zapytaj w supermarkecie czy nie mają na zbyciu jakiegoś jedzenia. Zawsze wyrzucają to co im nie zejdzie, a często jest to. Dobre jedzenie. W dodatku końcówka miesiąca więc na pewno będą mieli mnóstwo żywności na zbyciu.
Widok (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 15:18 mam pytanie, da się przeżyć miesiąc za 1200 zł? mam na mysli tylko samo jedzenie, dwie dorosłe to nie za mało? robie wlasnie budżet i tak sie zastanawiam 2 3 ~kasa (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 15:19 wydaje mi się że na somo jedzenie 1200 zł to sporo 5 0 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 15:19 hyh,dobre ,za 1200 to robi sie jeszcze oplaty i zyje sie z tego co zostanie:/ 5 1 ~rybalon (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 15:25 noo 1200 na samo dla jedzenie to sporo wiec spokojnie się da :-) 1 0 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 15:27 Wychodzi 300 zł na tydzień Da sie i za mniej pewnie:) 0 0 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 15:47 za 1200 spokojnie....rzeczywiscie niektozy za takie pieniądze oplaca rachunki i jeszcze jedzonko musza kupic .... Zamówienia na kartki i zaproszenia: fmwedding@inte 4 0 ~ktos (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 15:56 Jest ciężko za taką sumkę przeżyć ale dajemy radę we trójkę ja, mąż i dwulatek. Mąż postanowił rzucić palenie alby było tą 100 więcej. 0 0 ~ona (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 16:28 Da się przeżyć.. sprawdzone-jedzenie z Biedronki, Lidla + piersi , kurczak, wędliny z mięsnego. Na obiady makaron, frytki , nawet na owoce starczy i cos słodkiego. 0 0 ~anonim (4 lata temu) 12 stycznia 2018 o 18:02 no opamiętaj się !!! są tacy ludzie 0 0 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 17:05 zależy co jesz :) i czy samo jedzenie, czy w tym wieczorne i weekendowe rozluźniacze. 0 0 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 17:12 Da się i z wieczornymi rozluźniaczami - ale mam tu na myśli nie clubbing tylko lampkę wina z porcją dobrego serka raz na jakiś czas ;) Jeśli chodzi o budżet to mnie się pieniądze nie trzymają - zawsze przekraczałam limit. Do czasu az przeczytałam świetny artykuł o oszczędzaniu i przestałam płacić kartą. Teraz wypłacam odpowiednią sumą na dany tydzień (miesięczne wydatki trudniej ogarnąć) i trzymam ją w koszyczku na półce - dzięki temu zawsze mam kontrolę na tym, czy wydaliśmy za dużo czy też udało się oszczędzić na jakieś dodatkowe przyjemności :) No i staram się maksymalnie planować posiłki, tak żeby się nic nie marnowało, bo wcześniej często zapominaliśmy że coś mamy w lodówce i wyrzucaliśmy różne przeterminowane "kwiatki". Teraz bardziej się pilnuję i uruchamiam kuchenną kreatywność ;) 0 0 ~ja 123 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 18:54 pewnie że się da, ja mam na miesiąc 1000 zł dwie dorosłe osoby, troje dzieci w wieku szkolnym i jedno niemowlę, muszę dodać że państwo nie pomaga nam wcale, bo ponoć za dużo zarabiamy hi hi hi, moim zdaniem jesteś w komfortowej sytuacji :-) 1 2 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 18:59 ja jak mój mąż jest w domu na jedzenie wydaję ponad 1000zł na miesiąc... no, ale mój mąż je jak chora krówka :) Jestem Mamą Aniołka [*] + (9tc) - Oleńka... 0 0 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 21:27 my też bardzo dużo jemy i co miesiąc wydajemy ok 1100- 1200 zł na jedzenie i chemię. 0 0 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 21:29 ja ponad 1000 zl na samo jedzenie...o chemii itp nie wspomnę... masakra... Jestem Mamą Aniołka [*] + (9tc) - Oleńka... 0 0 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 21:45 Ja juz bym nie potrafila, ale kiedys za 1200zl jeszcze rachunki oplacalam wszystkie i na imprezy chodzilam. Za to na jedzenie wydawalam z tego jakies 5zl dziennie, serio. A jaka szczupla wtedy bylam ;)) . 1 0 ~kreska (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 21:49 ja myslę, ze dałabym radę. nie jestem w stanie policzyc/oszacowac na chwilę obecną ile wydajemy na jedzenie miesięcznie- ale nie wydaje mi się, ze wiecej niz 200-250 zł tygodniowo. 0 0 (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 21:51 Boże kreska powiedz mi jak Ty to robisz?? ja jak jadę z moim T na zakupy do Auchan to wydaję 200zł a w wózku nic nie ma, bo oczywiście mój Mąż musi mieć batoniczki, jogurciki i całą masę piersi z kurczaka, które niestety ostatnimi czasy niezle podrożały...do tego hektolitry kawy, mleka i płatków śniadaniowych. "na szczęście" On rzadko bywa w domu :P niech go na statku żywią ;) he he żarcik oczywiście ;) Jestem Mamą Aniołka [*] + (9tc) - Oleńka... 0 1 ~kreska (11 lat temu) 27 sierpnia 2010 o 21:59 my zostawiamy przeciętnie w marketach 150-200 zł tygodniowo plus dokupujemy mieso/wedliny/ser na bieżąco. jak to robimy? nie wiem, normalnie :) 1 0 (11 lat temu) 28 sierpnia 2010 o 11:07 Bardzo fajnym sposobem na oszczędzanie (przeczytałam w "Eko-Sztuczkach") jest zrobienie sobie tygodnia bez zakupów. Nie musi być to tydzień, ale chociż 3 dni... Jemy to, co znajdziemy w kuchni :-) Wykorzystujemy zapasy z szafek, zamrażarki, lodówki. Można naprawdę sporo fajnych potraw ugotować, a przynajmniej zużywamy to, co mogłoby się niedługo przeterminować... ;-) 0 0 ~mama (11 lat temu) 28 sierpnia 2010 o 11:59 Jesli ktos nie mialby wyboru to musialby przezyc nawet za 500 zl i koniec! oczywiscie osoby dysponujace wysokimi kwotami powiedza ze nie nie wyobrazaja sobie tego bo przyzwyczaily sie po prostu do wyzszego standartu zycia . Ja wydaje tygodniowo ok 80 zl na jedzenie czasem mniej - jestem obecnie sama z corka i musi nam to wystarczyc i wystarcza Podobnie jak yecath wykorzystuje maxymalnie to co mam w kuchni i lodowce zebyc nic sie nie zmarnowalo , zawsze kupuje wiecej wedliny i miesa wkladam do zamrazalnika , wode, mleko, chleb kupuje na biezaco , chodze na rynek po warzywa i owoce bo tam mozna dostac taniej niz w sklepie a wszytsko jest duzooo lepsze i swieze co najwazniejsze , gotuje przewaznie na dwa dni , raczej proste aczkolwiek smaczne niewyszukane potrawy 1 0 ~megi (11 lat temu) 28 sierpnia 2010 o 12:54 my wydajemy na 2 osoby 250zl na tydzien na jedzenie. w pn wyplacamy 250zl i nie ma mowy ze nam nie starczy do nastepnego pn. raz w miesiacu kupuje chemie w superpharmie. 0 0 ~Olka1987 (11 lat temu) 28 sierpnia 2010 o 15:10 szczerze to marze zeby tyle miec na jedzenie. Jestesmy mlodym malzenstwem z dzieckiem 10msc i maz zarabia 2300 ja aktualnie wysylam cv gdzie sie tylko da a nasze wydatki to 1100 rata za mieszkanie ok 850 zl rachunki bilet msc itp. na jedzenie i zycie zostaje nam ok 350 zl. a teraz maly idzie do żlobka bo udalo nam sie bez kolejki to koszt ok 400 zl msc i jak se damy rade to niemam pojecia ale trzeba bedzie. Zazdroszcze tym co maja 1200 zl na samo jedzenie ja bylabym w niebie. 2 0 (11 lat temu) 28 sierpnia 2010 o 16:01 1200 zł ? na samo jedzenie ? chciałabym tyle mieć jak pisała poprzedniczka . Ja mam 1200 zł wypłaty męża i musze za to wyzywić 3 osobowa rodzinę 0 0 (11 lat temu) 28 sierpnia 2010 o 17:42 chcialabym miec tyle na samo tylko jedzenie heh 1 1 (11 lat temu) 1 października 2010 o 11:11 heh ja tez..nam zostaje jakies 600 zl po zrobieniu oplat na zycie..-jedzenie,chemia..a czasem trzeba i buty kupic czy cos..roznie bywa, albo jakies urodziny sie trafia,albo niezapowiedziani goscie zostana na kolacje..ale dajemy rade..wierze,ze bedzie lepiej:-) 0 0 ~iwonka_ika (11 lat temu) 1 października 2010 o 12:24 myślę że potrzeba jest dobra organizacja, wypłacanie gotówki na domowe zakupy a nie placenie kartą. JA mam tyle mniej więcej pieniążków przeznaczonych,łącznie z zakupami mleka pieluch ciuchów dla małej i jedzonkiem dla psa a ona sama jakąś 100zł miesięcznie pochłania jak nie choruje. Robię plan obiadków na cały miesiąc, wieszam na lodówce, pod to robię zakupy 2 razy w miesiącu. Muszę powiedzieć, że dzięki temu że zainwestowałam w thermomixa (taka maszyna co robi wszystko w kochni) też udaje mi się troszkę zaoszczędzić,szczególnie przy dziecku robię zuzi serki homo, soczki dla nas, kaszki itp. zupy z nie dużej ilości warzyw a są pyszne. Także trochę inwencji i okazuje się że można jeszcze sporo zaskórniaków nazbierać :-) 0 0 (11 lat temu) 1 października 2010 o 12:42 stokrotka mi tez narazie pozostaje wiara ze bedzie lepiej...w koncu przeciez kiedys zla karta musi sie odwrocic nie?;/ 0 0 (11 lat temu) 1 października 2010 o 12:54 ja średnio raz w tygodniu robię zakupy żarciowe w supermarkecie i wychodzi to ok 150 zł + pewnie dodatkowe 50 na drobne zakupy w ciągu tygodnia, pieczywo czy ser, a to jakieś warzywa do obiadu. Jak kupuję chemię, to wychodzi mi kolejne 50 zł, bo na ogół wtedy się wszystko hurtem kończy, ale to rzadko. I wcale nie oszczędzam, kupuję co mi się podoba, droższe wędliny, czasem łosoś czy kawior, nutellę, olej z pestek winogron zamiast zwykłego. 1000 zł spokojnie starcza nam na miesiąc, a z tego co 2 miesiące kupuję 12 kg karmy dla psa, też nie najtańszej. Czasem nawet coś zostanie na ciuch z wyprzedaży ;) Ale swego czasu miałam 800 zł pensji na utrzymanie, opłaty, bilet miesięczny i zostawało dla mnie samej 100 zł na jedzenie i też dałam radę ;) [/url][/url] 0 1 ~Kasia (6 lat temu) 30 czerwca 2016 o 16:30 Jak je na statku to raczej tez tam pracuje :) takze chyba biedy nie masz :_ 0 0 ~ala (6 lat temu) 12 czerwca 2016 o 18:50 przepraszam, zapytam co jecie? a niemowle? 2 1 ~lili (6 lat temu) 12 czerwca 2016 o 21:00 Wątek jest sprzed 6 lat, więc wtedy to było więcej niż najniższa krajowa:), poza tym na samo jedzenie 1200zł to całkiem sporo, bo 40zł dziennie, nie sądzę,by ludzie wydawali sporo więcej na 2 dorosłe normalnie jedzące :P osoby 4 1 ~All (6 lat temu) 14 czerwca 2016 o 13:48 Wszystko zależy od tego ile się ma do rozdysponowania. Gdy byłam żoną marynarza to i 3 tyś było za mało i przekraczałam (samo jedzenie) Teraz na własnym spokojnie 1200 starcza na jedzenie dla dwóch osób. 4 2 ~ja (6 lat temu) 14 czerwca 2016 o 14:07 Pilnuję się, żeby dla czterech osób nie wydawać dziennie więcej niż 50 zł więc miesięcznie wyszłoby 1500 zł i powiem, że trzeba się mocno pilnować ale da radę. Dzieci są, to wiadomo - soki, jogurty, słodycze, owoce, to kosztuje chyba najwięcej, bo obiady, chociaż to główny posiłek, nie są wg mnie najdroższe. Najwięcej nas kosztują wędliny i sery na kanapki no i te przekąski, których przecież nie odmówię dzieciom, skoro inne do szkoły dostają. A teraz jest lato, to i lody by się zjadło i gofra na plaży, napoje, jakąś kawę mrożoną na mieście. Takie rzeczy przeważnie powodują, że przekraczam budżet. 3 0 ~lili (6 lat temu) 14 czerwca 2016 o 14:51 All - to chyba wszystko zamawiałaś , bo całodzienny catering to 2600-3000zł (po 5 posiłków) dla dwóch osób. Poza tym my z mężem też mamy sporo kasy, a nie wydajemy dużo więcej ok 50-60 zł dziennie , owszem czasem coś zamawiamy, gdzieś wyjdziemy,bo nie chce się w domu nic robić i idzie dodatkowa kasa, ale bez tego też by się dało bez większych wyrzeczeń. 50zł na samo jedzenie dla 2 osób to i na dobrą rybę i na wołowinę czy drób ekologiczny wystarczy, wiadomo raz wydasz 80zł innym 30zł ,więc to kwota uśredniona, poza tym jak dla mnie prosty rachunek 20-30zł na obiad, 10zł wędlina/ser, 10zł soki/owoce, 5zł pieczywo 2 3 ~ola (6 lat temu) 15 czerwca 2016 o 22:55 Nam 1200zł wystarcza i w tym chemię wliczamy. Jestesmy w 2 os. + dziecko. Córa w tygodniu je w przedszkolu wiec w domu juz tylko kolacja. Mąż sniadania i kolacje w domu plus jakas drobna przekąska w pracy a obiady z racji mojego zawodu zjada u swojej mamy, bo tesciowa odbiera nam core wiec maz po pracy odbierajac core jest czestowany obiadem u mamy (kochana tesciowa dzieki niej nie musze leciec na zlamanie karku i zostawiac rozgrzebana prace tylko spokojnie skonczyc i z wolna glowa isc do domu). Ja jem malo, dieta wiec jem dosc tanie rzeczy typu twarog, jaja, platki owsiane gorskie i szczeze mniej wydaje bedac na diecie niz jak na niej nie bylam:) pewnie dlatego ze nie pchlaniam juz 3 batonów dziennie:)chemia u nas tez starcza na dlugo, duzy proszek na 3 miechy, tabletki do zmywary wielkie opakowanie tez na ok 2 miechy, wiec nie jest tak ze raz na miesiac musze na raz kupic cala chemie tylko np. w jednym miechu skonczy sie proszek, w drugim plyn do tkanin, kupuje duze opakowania. na kosmetyki malo wydaje bo nie lubie sie malowac- no tylko paznokcie ok tutaj szaleje ldobre lakiery to moja slabosc ale kupuje wtedy jak widze ze zostaje nam nadwyzka finansowa:) ale my zadko wychodzimy. ja czesto pracuje w weekendy do pozna jak mam wolny weekend to poprostu chce pomieszkac, nacieszyc sie ogrodkiem odwiedzic rodzine wiec nie czuje parcia na restauracje itd.. 2 1 ~Mam 11 latka (5 lat temu) 8 kwietnia 2017 o 22:20 Ja zyje za 1200 zł z chorym dzieckiem z czego 800 zł opłat czynsz prad tv i internet i kredyt na mieszkanie zostaje nam 400 zł na leki i zycie czasami uda sie cos dorobic.. 1 2 ~anonim (4 lata temu) 12 stycznia 2018 o 17:57 a ja muszę z wszystkimi opłatami 1+1 1200 zł 0 0 ~anonim (4 lata temu) 13 stycznia 2018 o 13:02 Dobrze, że jest to 500+, bo nie wiem jak byście żyły za 1200zł na wszystko. 0 2 do góry
jak przezyc za 5zl